Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Africké volání divočiny aneb Absa Cape Epic 2014

26.03.2014 20:40
Minulou neděli 23.3.2014 odstartoval v Jižní Africe 11.ročník nejslavnějšího etapového závodu dvojic na horských kolech APSA Cape Epic 2014. Během osmi dní čeká na závodníky celkem 718 kilometrů a díky sportovnímu kanálu SPORT 5 u toho mohou poprvé být i fanoušci horských kol v Česku.
 
Televizní kanál SPORT 5, který je možné naladit v pozemním i satelitním vysílání, připravil denní sestřihy etap, vždy z předchozího dne. Premiérově je sestřih vysílán denně od 17:50 hod a první repríza je v 21:00 hod.
 
Opravdovou lahůdku přichystal SPORT 5 na závěrečnou nedělní etapu, kterou vysílá od 9:45 hod přímým přenosem jako jeden ze sedmi televizních kanálů na světě.
 
V loňském roce zvítězil v celkovém pořadí Jaroslav Kulhavý s Christophem Sauserem, letos o celkové vítězství usilují i dvojice Kristián Hynek s Robertem Mennenem a  František Raboň s Christophem Sauserem.
 
Absa Cape Epic je o týmové spolupráci, boji nejen se soupeři, ale i s přírodou, počasím či technickými problémy, které musí závodníci řešit bez cizí pomoci.
 
Závod objevuje mnoho hrdinů, kteří se vyrovnávají s nástrahami závodu a stávají se vzory pro malé bikery a bikerky.