11.ročník Sparkassen MTB Cupu úspěšně za námi

19.09.2011 20:30

Finálovým závodem v Bobrachu byl zakončen 11.ročník Sparkassen  MTB Cupu. V letošním roce byl seriál složen z osmi závodů, tři závody se konaly na českém území jako součást Jihočesko-bavorského MTB poháru. BIKESTORE.CZ MTB Team měl v letošním roce obsazeny kategorie U7 a U9 dívky. Celkové pořadí  se letos v kategorii U7 nevyhlašovalo, úvodní závod v Deggendorfu vyhrála naše Anička Sellnerová. V kategorii U9 dívky zvítězila s maximálním započítávaným počtem 140 bodů naše Dáša Hejhalová, která zvítězila v sedmi z osmi závodů. Na druhém místě skončila Lucka Dostálová z LYKO Prachatice a na třetím místě skončila naše Adélka Špičková, která vítězstvím v Grafenau doplnila úplnou sérii vítězství v této kategorii pro BIKESTORE.CZ MTB Team. V letošním ročníku získal náš team celkem 9x první místo a 3x třetí místo.