Dětské běžecké závody 2015
01.01.2015 Kadaň (Novoroční kondiční běh, Zimní běžecký pohár)
01.01.2015 Benešov-Konopiště (Novoroční běh)
03.01.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.01.2015 Kuřim (Kuřimský kros, Brněnský běžecký pohár)
10.01.2015 Znojmo (Znovín kros, Znojemský běžecký pohár)
10.01.2015 Chotěboř (Novoroční běh, Chotěbořský běžecký pohár)
10.01.2015 Osek (Běh Partyzán.stezkou, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže)
11.01.2015 Kadaň (Tříkrálový běh, Zimní běžecký pohár)
14.01.2015 Rtyně v Podkrkonoší (Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
17.01.2015 Radostice (Radostická nerezová desítka, Brněnský běžecký pohár)
17.01.2015 Liteň (Zimní běh Litní a zámeckým parkem)
18.01.2015 Kadaň (Lestkovský půlmaraton, Zimní běžecký pohár)
18.01.2015 Cheb (Chebská běžecká zima)
21.01.2015 Havlovice (Běh Ratibořickým údolím, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
24.01.2015 Chýnov (Běh milénia)
24.01.2015 Hulín (Hulmenská desítka)
25.01.2015 Kadaň (Lomazická stezka, Zimní běžecký pohár)
04.02.2015 Batňovice (Běh přes Vartu, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
07.02.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.02.2015 Ráječko (Ráječkovská desítka, Brněnský běžecký pohár, Okresní běžecká liga Blansko)
08.02.2015 Kadaň (Běh lesoparkem, Zimní běžecký pohár)
08.02.2015 Cheb (Chebská běžecká zima)
11.02.2015 Malé Svatoňovice (Běh do vrchu na Odolov a zpět, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
14.02.2015 Kuřim (Malá cena Zlobice, Kuřimská běžecká liga)
15.02.2015 Chyňava (Chyňavský kros, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
15.02.2015 Kadaň (Běh kolem Úhoště, Zimní běžecký pohár)
18.02.2015 Havlovice (Běh kolem Vízmburku, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
22.02.2015 Kadaň (Běžecký dvojboj, Zimní běžecký pohár)
Březen
01.03.2015 Úpice (Úpická desítka, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
07.03.2015 Modřice (Modřický pohár, Brněnský běžecký pohár)
07.03.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.03.2015 Praha-Kbely (Kbelská 10)
07.03.2015 Grymov (Malá cena mladých vytrvalců)
08.03.2015 Louny (Jarní přespolní běh - Memoriál Lucky Náprstkové)
08.03.2015 Kobeřice (Kobeřická dvacítka)
08.03.2015 Prachov (Žabí běh, Běžec Jičínské kotliny)
14.03.2015 Brno-Nový Lískovec (Běh kolem Myslivny, Brněnský běžecký pohár)
14.03.2015 Frýdek-Místek (Slezanský kros,Běžecká cena mládeže FM, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
14.03.2015 Mořkov (Mořkovský zajíček)
14.03.2015 Olomouc (Běh Michalským výpadem)
14.03.2015 Rumburk (Krajský přebor Liberckého kraje v krosu)
14.03.2015 Pečky (Pečecká desítka)
14.03.2015 Osek nad Bečvou (Osecký půlmaraton)
14.03.2015 Třebíč (Běžecký závod Na Kopcích)
15.03.2015 Klatovy (Klatovská desítka)
15.03.2015 Tachov (Memoriál J.Machta, Běžecký pohár mládeže Plzeň.kraje, Dětský běžec Tachovska)
18.03.2015 Praha-Divoká Šárka (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
21.03.2015 Opatovice (Lesní běh)
21.03.2015 Plzeň-Košutka (Norbiho 12 aneb Krkavec je kopec)
21.03.2015 Klínec (Malá Klínecká)
22.03.2015 Zábřeh na Moravě (Běh za břehem, Šumperský prcek)
22.03.2015 Český Brod (Českobrodská pečeť)
22.03.2015 Nový Bor (Jarní běh sídlištěm Západ, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
23.03.2015 Praha-Stromovka (Jarní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
25.03.2015 Praha-Vítkov (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
26.03.2015 Ostrava-Martinov (Ostravský běžecký pohár mládeže)
28.03.2015 Horažďovice (Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
28.03.2015 Přerov (Jarní běh, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
28.03.2015 Kuřim (Aprílový maratón, Kuřimská běžecká liga)
28.03.2015 Zlín (Josefský běh)
28.03.2015 Mladá Boleslav (Běh Štěpánkou)
28.03.2015 Čáslav (Běh sady Vondranty)
28.03.2015 Bílina (Běh Kyselkou)
28.03.2015 Frýdek-Místek (Běh okolo Olešné, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
29.03.2015 Brno-Rakovec (Brněnská přehrada, Brněnský běžecký pohár)
29.03.2015 Frenštát pod Radhoštěm (Běh Papratnou, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
29.03.2015 Chotěboř (Běh Chotěbořskem, Chotěbořský běžecký pohár)
29.03.2015 Kouřim (Lipanská stezka)
29.03.2015 Ostrožská Nová Ves (Novoveský přespolák)
31.03.2015 Praha-Obora Hvězda (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
Duben
01.04.2015 Plzeň (Běh okolo Zámečku, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
01.04.2015 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
01.04.2015 Zábřeh na Moravě (Běh na Račici, Šumperský prcek)
04.04.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.04.2015 Třebíč (Běh Lorencovými sady, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
04.04.2015 Sosnová (Jarní přespolní běh, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
05.04.2015 Františkovy Lázně (Velikonoční běh)
06.04.2015 Tábor (Velikonoční běh okolo Harrachovky)
08.04.2015 Šumperk (Kros gymnázia, Šumperský prcek)
08.04.2015 Praha-Nové Butovice (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
08.04.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
09.04.2015 Stříbro (Běh do kopce, Dětský běžec Tachovska)
10.04.2015 Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
10.04.2015 Jablonné v Podještědí (Hodinovka, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
11.04.2015 Praha-Lesopark Máchalka (Běh Máchalkou)
11.04.2015 Bělá nad Radbuzou (Bělská pětka, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
11.04.2015 Lechovice (Velká cena VS Lechovice, Znojemský běžecký pohár)
11.04.2015 Hořovice (Jarní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
11.04.2015 Hranice (Běh vítězství, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
11.04.2015 Hořice (Hořická osmička, Okresní běžecká liga Blansko)
11.04.2015 Hrádek (Běh Hrádkem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
12.04.2015 Praha-Modřany (Přespolní běh nad Modřanskou roklí, Pohár pražských běžeckých nadějí)
12.04.2015 Jaroměř (Jaroměřský kros, ISCAREX pohár mládeže)
12.04.2015 Nové Město na Moravě (Korunou za korunu, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
12.04.2015 Cvikov (Přespolní běh Cvikováčku, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
15.04.2015 Šumperk (Na honěnou, Šumperský prcek)
15.04.2015 Frýdek-Místek (Trojka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
16.04.2015 Ostrava-Vítkovice (Ostravský běžecký pohár mládeže)
17.04.2015 Pávov (Jarní běh, Běžec Vysočiny)
18.04.2015 Praha-Jižní Město (Běh Jižním Městem, Pohár pražských běžeckých nadějí)
18.04.2015 Ostrava (RWE KIDS CUP)
18.04.2015 České Budějovice (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
18.04.2015 Pacov (O pohár století, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
18.04.2015 Samotišky (Běh na Svatý Kopeček, Malá cena mladých vytrvalců)
18.04.2015 Polevsko (Polevský běh, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
19.04.2015 Skalice nad Svitavou (Skalická desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
21.04.2015 Teplice (Mladé Běkodo)
22.04.2015 Plzeň-Litice (Běh osvobození, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
22.04.2015 Loučná nad Desnou (Parkový běh, Šumperský prcek)
22.04.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
24.04.2015 Blansko (Jarní pětka, Okresní běžecká liga Blansko)
24.04.2015 Hybrálec (Kolem trpaslíka, Běžec Vysočiny)
24.04.2015 Žamberk (Běh na Rozálku, ISCAREX pohár mládeže)
25.04.2015 Česká Třebová (Běh Javorkou, ISCAREX pohár mládeže)
25.04.2015 Nížkov (Kolem dančí obory, Chotěbořský běžecký pohár)
25.04.2015 Znojmo (Běh o pohár starosty, Znojemský běžecký pohár)
25.04.2015 Beroun (Běh přes Městskou horu, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
25.04.2015 Šternberk (Jarní běh Tyršovými sady, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
25.04.2015 Brniště (Brnišťský půlmaraton, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
25.04.2015 Hradec Králové (RWE KIDS CUP)
26.04.2015 Jablonné nad Orlicí (Memoriál Q.Štěpánka, ISCAREX pohár mládeže)
29.04.2015 Krásné (Běh na Krásném, Šumperský prcek)
Květen
01.05.2015 Pelhřimov (Pelhřimovský běh s poutníkem, Běžec Vysočiny)
01.05.2015 Polička (Běh kolem poličských hradeb, ISCAREX pohár mládeže)
01.05.2015 Boskovice (Boskovické běhy, Okresní běžecká liga Blansko)
01.05.2015 Železnice (Železňák-Cidliňák, Běžec Jičínské kotliny)
01.05.2015 Frýdek-Místek (Májové závody, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
01.05.2015 Radvanec (Běh Údolím samoty, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
02.05.2015 Letohrad (Letohradská pětka, ISCAREX pohár mládeže)
02.05.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.05.2015 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
06.05.2015 Písařov (Jarní kros Písařova, Šumperský prcek)
06.05.2015 Frýdek-Místek (Čokoládová tretra, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
06.05.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
08.05.2015 Černá Hora (Běh černou Horou, Okresní běžecká liga Blansko)
08.05.2015 Jihlava (Běh vítězství, Běžec Vysočiny)
08.05.2015 Kamenický Šenov (Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
09.05.2015 Olomouc (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
10.05.2015 Choceň (Běh Choceňskými sady, ISCAREX pohár mládeže)
10.05.2015 Kuřim (Běh kolem Babího lomu, Kuřimská běžecká liga)
10.05.2015 Pardubice (AGROFERT Synthesia Run)
12.05.2015 Sloup (Okresní běžecká liga Blansko)
12.05.2015 Teplice (Mladé Běkodo)
12.05.2015 Trojanovice (Běh Přes mosty, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
13.05.2015 Kolšov (Běh Markovicou, Šumperský prcek)
15.05.2015 Plandry (Planderský běh, Běžec Vysočiny)
16.05.2015 Brno (RWE KIDS CUP)
16.05.2015 Prostřední Bečva (Bečvanský běh, Valašská běžecká tour)
16.05.2015 Újezd nad Lesy (Běh o pohár starosty aneb Běh za Újezd.Sovou, Pohár pražských běžec.nadějí)
17.05.2015 Aš (Háj třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
17.05.2015 Točník (Běžíme na hrad)
17.05.2015 Jablunkov (Běh Jablunkovem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
20.05.2015 Králec (Na Baštu, Šumperský prcek)
20.05.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
20.05.2015 Frýdek-Místek (Pětka na dráze, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
22.05.2015 Stonařov (Stonařovské aleje, Běžec Vysočiny)
23.05.2015 Zámeček u Lanškrouna (Běh na Zámeček, ISCAREX pohár mládeže)
23.05.2015 Chomoutov (Kokina běh, Malá cena mladých vytrvalců)
23.05.2015 Láz u Příbrami (Brdská 25, Brdský běžecký pohár)
24.05.2015 Nekoř (Nekořský kros, ISCAREX pohár mládeže)
24.05.2015 Krombach (Běh okolo Hvozdu, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
26.05.2015 Ráječko (Okresní běžecká liga Blansko)
29.05.2015 Kamenice (Kamenická 15, Běžec Vysočiny)
30.05.2015 Valašské Meziříčí (AGROFERT DEZA Run)
30.05.2015 Bezděkov (O pohár starosty Bezděkova, Chotěbořský běžecký pohár)
30.05.2015 Skalka-lázně (Běh ve Skalce, Malá cena mladých vytrvalců)
30.05.2015 Plzeň (Chlum třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
30.05.2015 Chrást u Příbrami (Tuháčkův běh, Brdský běžecký pohár)
30.05.2015 Abertamy (Abertamský duatlon, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
31.05.2015 Frýdek-Místek (Běh mezi náměstími, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
31.05.2015 Ostrov u Macochy (Šamalíkova míle, Okresní běžecká liga Blansko)
Červen
02.06.2015 Teplice (Mladé Běkodo)
03.06.2015 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
03.06.2015 Šumperk (Kolem Skalky, Šumperský prcek)
03.06.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
05.06.2015 Dačice (Dačická 14, Běžec Vysočiny)
06.06.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.06.2015 Dolní Dobrouč (Běh Dobroučským krajem, ISCAREX pohár mládeže)
06.06.2015 Doubravice nad Svitavou (Svitava kros, Okresní běžecká liga Blansko)
06.06.2015 Plzeň (Krkavec třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
07.06.2015 Štědrákova Lhota (Lesy u Lesanky, Šumperský prcek)
07.06.2015 Bouzov (Běžíme na hrad)
10.06.2015 Kouty nad Desnou (Koutecká vertikála, Šumperský prcek)
12.06.2015 Opatov (Přes tři hráze, Běžec Vysočiny)
13.06.2015 Vigantice (Vigantický běh, Valašská běžecká tour)
13.06.2015 Hradec Králové (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
13.06.2015 Veselice (Lesempolem, Okresní běžecká liga Blansko)
13.06.2015 Karlovy Vary (Diana třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
14.06.2015 Stříbro (Běh Stříbrem, Běžecký pohár mládeže Plzeň.kraje, Dětský běžec Tachovska)
17.06.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
18.06.2015 Ostrava-Hrabová (Ostravský běžecký pohár mládeže)
19.06.2015 Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
19.06.2015 Jihlava (Okolo Rudného, Běžec Vysočiny)
20.06.2015 Knířov u Vysokého Mýta (Knířovský běh, ISCAREX pohár mládeže)
20.06.2015 Chotěboř (Okolo Geofondu, Chotěbořský běžecký pohár) - zrušeno
20.06.2015 Mariánské Lázně (Hamelika třikrát jinak, Rozhledny v pohybu)
20.06.2015 Mořina (Běhej Lesy Karlštejn)
24.06.2015 Stříbro (Olympijský den, Dětský běžec Tachovska)
24.06.2015 Frýdek-Místek (Frýdecká míle, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
25.06.2015 Kuřim (Memoriál MUDr. Vališe, Kuřimská běžecká liga)
26.06.2015 Česká Lípa (Večerní hodinovka, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
27.06.2015 Lovosice (AGROFERT Lovochemie Run)
27.06.2015 Bělkovice (Bělkovický kros, Malá cena mladých vytrvalců)
27.06.2015 Lužany (Běh lužanskými hvozdy, Běžec Jičínské kotliny)
28.06.2015 Nové Veselí (Půlmaratón, Běžec Vysočiny)
28.06.2015 Sloup (Sloupská lesní patnáctka, Okresní běžecká liga Blansko)
28.06.2015 Benešov-Konopiště (Konopišťská desítka)
30.06.2015 Blansko (Okresní běžecká liga Blansko)
Červenec
01.07.2015 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
01.07.2015 Frenštát pod Radhoštěm (Letní test, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
01.07.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
04.07.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.07.2015 Karviná (Městský běh Karvinou)
05.07.2015 Veliš (Velíšskej přespolňák)
08.07.2015 Tichá (Tichavská tůňka, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
10.07.2015 Olomouc (Hudební pětka na dráze, Malá cena mladých vytrvalců)
11.07.2015 Skalní mlýn (Desítka Moravským krasem, Okresní běžecká liga Blansko)
11.07.2015 Butoves (Butovský kros, Běžec Jičínské kotliny)
11.07.2015 Vyškov (Běh kolem Vyškova "Vyškovská 12", Dlouhé míle)
11.07.2015 Mariánské Lázně (Spa Run)
18.07.2015 Nemojany (Nemojanská devítka, Okresní běžecká liga Blansko)
18.07.2015 Ostrava (Salomon Trail)
18.07.2015 Trojanovice-Horečky (Rekovická trojka)
18.07.2015 Liberec (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
24.07.2015 Svinná u České Třebové (Svinnský kros, ISCAREX pohár mládeže)
25.07.2015 Lednice (Běhej Lesy Lednice)
25.07.2015 Havlíčkova Borová (Borovská desítka, Chotěbořský běžecký pohár)
Srpen
08.08.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
08.08.2015 Bílá (Běhej Lesy Bílá)
08.08.2015 Kutná Hora (Dačického 12)
08.08.2015 Kozlany (Koko Kros, Dlouhé míle)
08.08.2015 Slatinice (Slatinická sedmička)
09.08.2015 Frenštát pod Radhoštěm (Cena SK Valašského království, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
12.08.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
15.08.2015 Most (RWE KIDS CUP)
16.08.2015 Černovír u Ústí nad Orlicí (Černovírský kros, ISCAREX pohár mládeže)
22.08.2015 Brno (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
22.08.2015 Klamoš (Klamošský lesní kros)
22.08.2015 Týn nad Vltavou (Vltavotýnský čtvrtmaraton)
22.08.2015 Trmice (Trmická desítka za Přemyslem Oráčem)
23.08.2015 Slopné u Luhačovic (Slopenská desítka)
25.08.2015 Frýdek-Místek (Běh místeckým parkem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
28.08.2015 Palkovice (Běh Palkovice-Kubánov, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
28.08.2015 Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
28.08.2015 Pávov (Běh na Vysoký kámen, Běžec Vysočiny)
29.08.2015 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
29.08.2015 Vísky (Vísecká desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
30.08.2015 Kuřim (Kuřimská hora, Kuřimská běžecká liga)
Září
01.09.2015 Raječko (Okresní běžecká liga Blansko)
02.09.2015 Chotěboř (Křišťálový kilometr, Chotěbořský běžecký pohár)
02.09.2015 Pustevny (Pustevny nahoru dolu, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
02.09.2015 Šumperk (Běh na Senovou, Šumperský prcek)
04.09.2015 Kněžice (Běh alejemi, Běžec Vysočiny)
05.09.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.09.2015 Praha-Dolní Počernice (Běh babího léta, Pohár pražských běžeckých nadějí) - zrušen
05.09.2015 Bedřichov (ČEZ Jizerská 50 RUN, Běhej Lesy)
06.09.2015 Boží Dar (Běh do vrchu, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
08.09.2015 Skalní mlýn (Okresní běžecká liga Blansko)
08.09.2015 Teplice (Mladé Běkodo)
09.09.2015 Šumperk (Okolo Lováku, Šumperský prcek)
10.09.2015 Stříbro (Okresní přebor na dráze, Dětský běžec Tachovska)
11.09.2015 Řásná (Přespolní běh, Běžec Vysočiny)
12.09.2015 Ostrava (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
12.09.2015 Blansko (Blanenská desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
12.09.2015 Uničov (Uničovská Maratonka, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
12.09.2015 Abertamy (Abertamský kros, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
12.09.2015 Chrást u Plzně (Běh chrásteckou strání)
12.09.2015 Lhota u Příbramě (Běh Kovohutěmi, Brdský běžecký pohár)
13.09.2015 Benešov (Benešovská desítka)
13.09.2015 Plzeň (Plzeňský kardioběh, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
13.09.2015 Cvikov (Běh Cvikovem, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
13.09.2015 Loket (Běžíme na hrad)
13.09.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
15.09.2015 Sloup (Okresní běžecká liga Blansko)
16.09.2015 Šumperk (Kros AZ Ekothermu, Šumperský prcek)
17.09.2015 Vimperk-Vodník (5x Vimperkem)
18.09.2015 Jihlava (Jihlavská hodinovka, Běžec Vysočiny)
19.09.2015 Plzeň (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
19.09.2015 Přerov (AGROFERT Precheza Run)
19.09.2015 Praha (RWE KIDS CUP)
19.09.2015 Karlovy Vary (Kros, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
19.09.2015 Nová Hradečná (Brádelníček, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
19.09.2015 Králíky (Králický Lískovec, ISCAREX pohár mládeže)
19.09.2015 Sloup (Běh Moravským krasem, Okresní běžecká liga Blansko)
19.09.2015 Zahrádky (Běh lipovou alejí, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
20.09.2015 Vysoké Mýto (Královský běh Kujebinou, ISCAREX pohár mládeže)
23.09.2015 Šumperk (Kros obchodní akademie, Šumperský prcek)
23.09.2015 Frýdek-Místek (Slezanská hodinovka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
24.09.2015 Vimperk-Vodník (5x Vimperkem)
24.09.2015 Ostrava-SG Výškovická (Ostravský běžecký pohár mládeže)
25.09.2015 Blansko (Podzimní desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
26.09.2015 Třebíč (Borovinská 10, Běžec Vysočiny, Znojemský běžecký pohár)
26.09.2015 Rožnov pod Radhoštěm (Pivovarský běh, Valašská běžecká tour)
26.09.2015 Olomouc (Běh s Klokanem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
26.09.2015 Plzeň (RWE KIDS CUP)
27.09.2015 Bludov (Bludovský kros, Šumperský prcek)
28.09.2015 Vimperk-Hajná Hora (Lyžařský kros Hajná Hora, 5x Vimperkem)
28.09.2015 Kamenický Šenov (Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
28.09.2015 Český Brod (Svatováclavský běh)
30.09.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
30.09.2015 Šumperk (Kaskády, Šumperský prcek)
Říjen
01.10.2015 Tachov (Večerní běh Tachovem, Dětský běžec Tachovska)
01.10.2015 Vimperk-Vodník (5x Vimperkem)
02.10.2015 Jihlava (Cena BV-memoriál Luboše Svobody, Běžec Vysočiny)
02.10.2015 Frenštát pod Radhoštěm (Podzimní pětka, Frenštátský běžecký pohár mládeže)
03.10.2015 Praha (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
03.10.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.10.2015 Babylon (Běh babylonskými lesy, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
03.10.2015 Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
03.10.2015 Kunštát (Kunštátská desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
03.10.2015 Vsetín (TES Valachiarun)
03.10.2015 Příbram (Běh města Příbrami, Brdský běžecký pohár)
03.10.2015 Baška (Bašťanská šestka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
03.10.2015 Strakonice (Běh okolo Kuřidla)
04.10.2015 Jáchymov (Běh okolo Panorámy, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
04.10.2015 Klášterec nad Orlicí (Běh údolím Orlice, ISCAREX pohár mládeže)
04.10.2015 Ruda nad Moravou (Běh salónu Zdena, Šumperský prcek)
04.10.2015 Veveří (Běžíme na hrad)
06.10.2015 Teplice (Mladé Běkodo)
07.10.2015 Šumperk (Šumperská hodinovka, Šumperský prcek)
07.10.2015 Frýdek-Místek (Slezanská desítka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
08.10.2015 Ostrava-Vítkovice (Ostravský běžecký pohár mládeže)
09.10.2015 Polná (Běh Březinou, Běžec Vysočiny)
10.10.2015 České Budějovice (RWE KIDS CUP)
10.10.2015 Bohutín (Běh Bohutínem, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
10.10.2015 Šternberk (Běh šterbberským parkem, Běžecký pohár Olomouckého kraje)
10.10.2015 Horní Heřmanice (Heřmanická osmička, ISCAREX pohár mládeže)
10.10.2015 Doksy (Červený okruh, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
10.10.2015 Nejdek (Kros, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
10.10.2015 Říčany (Lesní běh)
11.10.2015 Chotěboř (Okolo zámku, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina, Chotěbořský běžecký pohár)
11.10.2015 Rudice (Běh kolem Klostermannovy studánky, Okresní běžecká liga Blansko)
11.10.2015 Hrabenov (Hrabenovský kros, Šumperský prcek)
11.10.2015 Kunětická hora (Běžíme na hrad)
11.10.2015 Vimperk-Vodník (Běh do vrchu Vodník, 5x Vimperkem)
14.10.2015 Nový Malín (Malínská Osmička, Šumperský prcek)
14.10.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
15.10.2015 Planá (Večerní běh Planou, Dětský běžec Tachovska)
17.10.2015 Praha-Kunratický les (Podzimní běhání, Pohár pražských běžeckých nadějí)
17.10.2015 Hořice (Hořická rokle, Okresní běžecká liga Blansko)
17.10.2015 Klatovy (Běh klatovskou Hůrkou, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
17.10.2015 Kuřim (Kuřimská hodinovka, Kuřimská běžecká liga)
17.10.2015 Jablonné v Podještědí (Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
17.10.2015 Moravský Krumlov (Krumlovský běh, Znojemský běžecký pohár)
17.10.2015 Hutisko-Solanec (Hutiský běh, Valašská běžecká tour)
17.10.2015 Jihlava (Krajské přebory v přespolním běhu, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
17.10.2015 Olomouc (RWE KIDS CUP)
17.10.2015 Frýdek-Místek (Štandl kros, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
17.10.2015 Točná (Král Točné)
17.10.2015 Plzeň (Běh Borským parkem)
17.10.2015 Pardubice (Velká Pardubická cross-country, ISCAREX pohár mládeže)
17.10.2015 Písek (Běh Kolem Ameriky)
18.10.2015 Šestajovice (Šestajovická šestka)
18.10.2015 Okříšky (Okolo Dolňáku, Běžec Vysočiny)
18.10.2015 Letohrad (Přespolní běh lyžařů, ISCAREX pohár mládeže)
18.10.2015 Jesenice u Rakovníka (Cross Jesenický Surovec)
18.10.2015 Čkyně (Podzimní kros čkyňskými poli)
18.10.2015 Klášterec nad Ohří (Běh zámeckým parkem))
23.10.2015 Jihlava (Běh Heulosem-memoriál Jiřího Šmrhy, Běžec Vysočiny)
24.10.2015 Plzeň (Roudenský běh)
24.10.2015 Velké Karlovice (Běhej Valachy)
24.10.2015 Klínec (Velká Klínecká)
25.10.2015 Humpolec (Běh pod Orlíkem, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
25.10.2015 Český Brod (Běh Republiky československé)
26.10.2015 Frýdek-Místek (Loučení s oválem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
28.10.2015 Králův Dvůr (Králodvorský čtverec, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
28.10.2015 Horní Blatná (Blatenský vrch, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích-finále)
28.10.2015 Mšeno-Debř (Běh Debří)
28.10.2015 Týniště nad Orlicí (Týnišťská desítka)
28.10.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
31.10.2015 Znojmo (Běh HM Podyjím, Znojemský běžecký pohár)
31.10.2015 Hranice na Moravě (Hranice běhají)
31.10.2015 Česká Lípa (Krosmaratón, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
Listopad
01.11.2015 Kuřim (Běh na Babí lom, Kuřimská běžecká liga)
01.11.2015 Praha-Motol (Běh přes Motolské jamky, Pohár pražských běžeckých nadějí)
01.11.2015 Kadaň (Čendův lomcovák na Svaťáku, Zimní běžecký pohár)
07.11.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
07.11.2015 Praha-Radlice (Běh o koláč panny z Dívčích Hradů)
07.11.2015 Křivoklát (Malá Křivoklátská, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
07.11.2015 Hořovice (Podzimní Dražovka, Brdský běžecký pohár, Běžecký pohár mládeže v přesp.běhu)
07.11.2015 Frýdek-Místek (Hornická desítka, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
08.11.2015 Praha (Velká kunratická)
08.11.2015 Žandov (Žandovská 10, Okresní běžecká liga "O pohár Českolipského deníku")
08.11.2015 Cheb (Chebská běžecká zima)
08.11.2015 Kadaň (Běh kolem Bobřáku, Zimní běžecký pohár)
13.11.2015 Čelákovice (dětský Večerní běh městem Čelákovice)
14.11.2015 Praha-Obora Hvězda (Běh 17.listopadu)
14.11.2015 Tochovice (Tochovický kros Podrejžím, Brdský běžecký pohár)
14.11.2015 Tábor (Lesní běh Pintovkou)
14.11.2015 Kateřinice (Kateřinický trail)
14.11.2015 Úpice (Běh Dlouhými Záhony)
15.11.2015 Praha-Ďáblický háj (Vodácký přespolní běh v Ďáblickém háji)
15.11.2015 Kadaň (Cyklostezkou podél Ohře, Zimní běžecký pohár)
17.11.2015 Kralovice (Malá Kralovická)
17.11.2015 Jehnice (Běh o pohár Jehnic, Brněnský běžecký pohár)
17.11.2015 Přerov (Běh 17. listopadu)
17.11.2015 Hrabová (Běh 17. listopadu)
17.11.2015 Hradec Králové (Běh městem Hradec Králové)
21.11.2015 Praha-Stromovka (Podzimní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
21.11.2015 Znojmo (Avanti běh, Znojemský běžecký pohár)
21.11.2015 Vyškov (Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka)
22.11.2015 Děčín (Běh na Chlum)
22.11.2015 Frýdek-Místek (Běh frýdeckým parkem, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
22.11.2015 Kadaň (Rašovická lávka, Zimní běžecký pohár)
28.11.2015 Praha-Smíchov (Běh Mrázovkou - o pohár starosty Sokola I.)
28.11.2015 Kruh (Kružská Kundratická)
28.11.2015 Olomouc (Mikulášský běh)
29.11.2015 Kadaň (Horský kros na Středním vrchu, Zimní běžecký pohár)
29.11.2015 Senohraby (Podzimní běh lyžařů)
Prosinec
05.12.2015 Tachov (Běh Mikulášské trojice, Dětský běžec Tachovska)
05.12.2015 Praha-Dolní Počernice (Předvánoční běh)
05.12.2015 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
05.12.2015 Okrouhlá (Mikulášský běh, Okresní běžecká liga Blansko, Brněnský běžecký pohár)
05.12.2015 Úpice (Mikulášský běh, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
05.12.2015 Bradlec (Bradlecký Mikulášský běh)
06.12.2015 Frýdek-Místek (Předvánoční běh, Běžecká cena mládeže Frýdecko-Místecka)
06.12.2015 Brada (Mikulášský běh na Bradech, Běžec Jičínské kotliny)
06.12.2015 Praha-Zbraslav (Zbraslavský běh)
06.12.2015 Kadaň (Čertovský běh na Úhošť, Zimní běžecký pohár)
12.12.2015 Brno (Vranovský žleb, Brněnský běžecký pohár)
12.12.2015 Němčice (Vánoční běh okolo Zlatého pásku)
13.12.2015 Cheb (Chebská běžecká zima)
13.12.2015 Kadaň (Běh kolem kláštera, Zimní běžecký pohár)
13.12.2015 Mšeno-Vojtěchov (Běh Boudeckou roklí)
13.12.2015 Hustopeče (Vánoční desítka)
19.12.2015 Tetčice (Předvánoční kros)
19.12.2015 Perná (Předvánoční běh pod Pálavou, Znojemský běžecký pohár)
19.12.2015 Roztoky u Jilemnice (Vánoční běh do Ameriky)
20.12.2015 Ráby (Středeční běžecký pohár Kunětická devítka)
20.12.2015 Kadaň (Vánoční běh Brodcemi, Zimní běžecký pohár)
24.12.2015 Stříbro (Vánoční míle)
24.12.2015 Plzeň–Lobzy (Lobezský Botokros Memoriál Ing. Štěpána Kodedy)
25.12.2015 Znojmo (Vánoční běh Elektrokov Znojmo, Znojemský běžecký pohár)
26.12.2015 Syrovice (Štěpánský běh, Brněnský běžecký pohár)
26.12.2015 Kadaň (Štěpánský běh v městském parku, Zimní běžecký pohár)
26.12.2015 Prachatice (Štěpánský běh)
27.12.2015 Petrovice (Hraběnčino běhání, Okresní běžecká liga Blansko)
31.12.2015 Jistebnice (Silvestrovský běh)
31.12.2015 Havlovice (Silvestrovský běh Havlovicemi, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
31.12.2015 Jihlava (Silvestrovský běh)
31.12.2015 Osek nad Bečvou (Silvestrovský běh)
31.12.2015 Mladá Boleslav (Silvestrovský běh Štěpánkou)