Dětské běžecké závody 2014
04.01.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.01.2014 Chotěboř (Novoroční běh, Chotěbořský běžecký pohár)
11.01.2014 Osek (Běh Partyzánskou stezkou, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
01.02.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
08.02.2014 Ráječko (Ráječkovská desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
16.02.2014 Chyňava (Chyňavský kros, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
22.02.2014 Prusinovice (Rohálovská desítka, Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje)
Březen
01.03.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.03.2014 Kuřim (Malá cena Zlobice, Kuřimská běžecká liga)
12.03.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
15.03.2014 Horažďovice (Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
16.03.2014 Český Brod (Českobrodská pečeť)
19.03.2014 Praha-Divoká Šárka (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
19.03.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
23.03.2014 Tachov (Memoriál Josefa Machta, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
23.03.2014 Šternberk (Jarní běh Tyršovými sady, Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje)
23.03.2014 Nový Bor (Jarní běh sídlištěm Západ, Okresní běžecká liga Českolipsko)
25.03.2014 Ostrava-Poruba (Ostravský běžecký pohár mládeže)
26.03.2014 Praha-Stromovka (Jarní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
26.03.2014 Praha-Vítkov (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
28.03.2014 Blansko (Jarní pětka, Okresní běžecká liga Blansko)
28.03.2014 Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
29.03.2014 Přerov (Jarní běh, Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje)
29.03.2014 Kuřim (Aprílový maratón, Kuřimská běžecká liga)
29.03.2014 Sosnová u České Lípy (Jarní přespolní běh, Okresní běžecká liga Českolipsko)
30.03.2014 Chotěboř (Běh Chotěbořskem, Chotěbořský běžecký pohár)
Duben
02.04.2014 Praha-Obora Hvězda (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
02.04.2014 Plzeň (Běh okolo Zámečku, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
02.04.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
02.04.2014 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
05.04.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.04.2014 Třebíč (Běh Lorencovými sady, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
06.04.2014 Hořice (Hořická osmička, Okresní běžecká liga Blansko)
09.04.2014 Praha-Nové Butovice (Adidas Pražský běžecký pohár mládeže)
09.04.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
10.04.2014 Ostrava-Vítkovice (Ostravský běžecký pohár mládeže)
11.04.2014 Jablonné v Podještědí (Hodinovka Jablonné, Okresní běžecká liga Českolipsko)
12.04.2014 Praha-Lesopark Máchalka (Běh Máchalkou)
12.04.2014 Hranice (Běh vítězství, Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje)
12.04.2014 Skalice nad Svitavou (Skalická desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
13.04.2014 Praha-Modřany (Přespolní běh nad Modřanskou roklí, Pohár pražských běžeckých nadějí)
13.04.2014 Nové Město na Moravě (Korunou za korunu, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
13.04.2014 Jaroměř (Jaroměřský kros, ISCAREX pohár mládeže)
13.04.2014 Cvikov (Přespolní běh Cvikováčku, Okresní běžecká liga Českolipsko)
18.04.2014 Pávov (Jarní běh, Běžec Vysočiny)
19.04.2014 Praha-Velká Chuchle (Běh Kerteamu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
19.04.2014 Pacov (O pohár století, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
19.04.2014 Beroun (Běh přes Městskou horu, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
19.04.2014 Polevsko (Polevský běh, Okresní běžecká liga Českolipsko)
23.04.2014 Plzeň-Litice (Běh osvobození, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
23.04.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
25.04.2014 Hybrálec (Kolem trpaslíka, Běžec Vysočiny)
25.04.2014 Žamberk (Běh na Rozálku, ISCAREX pohár mládeže)
26.04.2014 Česká Třebová (Běh Javorkou, ISCAREX pohár mládeže)
26.04.2014 Nížkov (Kolem daňčí obory, Chotěbořský běžecký pohár)
26.04.2014 Praha-Jižní Město (Běh Jižním Městem, Pohár pražských běžeckých nadějí)
26.04.2014 České Budějovice (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
26.04.2014 Hradec Králové (RWE KIDS CUP)
26.04.2014 Brniště (Brnišťský půlmaraton, Okresní běžecká liga Českolipsko)
27.04.2014 Jablonné nad Orlicí (Memoriál Q.Štěpánka, ISCAREX pohár mládeže)
30.04.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
Květen
01.05.2014 Boskovice (Boskovické běhy, Okresní běžecká liga Blansko)
01.05.2014 Polička (Běh kolem poličských hradeb, ISCAREX pohár mládeže)
01.05.2014 Radvanec (Běh Údolím samoty, Okresní běžecká liga Českolipsko)
02.05.2014 Pelhřimov (Pelhřimovský běh s poutníkem, Běžec Vysočiny)
03.05.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
03.05.2014 Ostrava (RWE KIDS CUP)
03.05.2014 Letohrad (Letohradská pětka, ISCAREX pohár mládeže)
08.05.2014 Kamenický Šenov (Běh Kamenickým Šenovem, Okresní běžecká liga Českolipsko)
10.05.2014 Jihlava (Běh vítězství, Běžec Vysočiny)
11.05.2014 Choceň (Běh Choceňskými sady, ISCAREX pohár mládeže)
11.05.2014 Kuřim (Běh kolem Babího lomu, Kuřimská běžecká liga)
13.05.2014 Sloup (Okresní běžecká liga Blansko)
14.05.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
14.05.2014 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
16.05.2014 Plandry (Planderský běh, Běžec Vysočiny)
17.05.2014 Plzeň (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
17.05.2014 Újezd nad Lesy (Běh o pohár starosty aneb Běh za Újezd.Sovou, Pohár pražských běžec.nadějí)
20.05.2014 Skalní mlýn (Okresní běžecká liga Blansko)
21.05.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
22.05.2014 Ostrava-Hrabová (Ostravský běžecký pohár mládeže)
23.05.2014 Stonařov (Stonařovské aleje, Běžec Vysočiny)
24.05.2014 Zámeček u Lanškrouna (Běh na Zámeček, ISCAREX pohár mládeže)
25.05.2014 Nekoř (Nekořský kros, ISCAREX pohár mládeže)
27.05.2014 Ráječko (Okresní běžecká liga Blansko)
30.05.2014 Kamenice (Kamenická 15, Běžec Vysočiny)
31.05.2014 Bezděkov (O pohár starosty Bezděkova, Chotěbořský běžecký pohár)
31.05.2014 Valašské Meziříčí (DEZA Valachiarun)
Červen
01.06.2014 Ostrov u Macochy (Šamalíkova míle, Okresní běžecká liga Blansko)
04.06.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
06.06.2014 Dačice (Dačická 14, Běžec Vysočiny)
06.06.2014 Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
07.06.2014 Doubravice nad Svitavou (Svitava kros, Okresní běžecká liga Blansko)
07.06.2014 Dolní Dobrouč (Běh Dobroučským krajem, ISCAREX pohár mládeže)
07.06.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
11.06.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
12.06.2014 Ostrava-Vítkovice (Čokoládová tretra, Ostravský běžecký pohár mládeže)
13.06.2014 Opatov (Přes tři hráze, Běžec Vysočiny)
14.06.2014 Hradec Králové (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
14.06.2014 Veselice (Lesempolem, Okresní běžecká liga Blansko)
14.06.2014 Chotěboř (Okolo Geofondu, Chotěbořský běžecký pohár)
15.06.2014 Stříbro (Běh historickým Stříbrem, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
18.06.2014 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
20.06.2014 Jihlava (Okolo Rudného, Běžec Vysočiny)
25.06.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
26.06.2014 Kuřim (Memoriál MUDr. Vališe, Kuřimská běžecká liga)
27.06.2014 Česká Lípa (Večerní hodinovka na dráze, Okresní běžecká liga Českolipsko)
28.06.2014 Ostrava (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
28.06.2014 Knířov u Vysokého Mýta (Knířovský běh, ISCAREX pohár mládeže)
29.06.2014 Nové Veselí (Půlmaratón, Běžec Vysočiny)
29.06.2014 Sloup (Sloupská lesní patnáctka, Okresní běžecká liga Blansko)
Červenec
01.07.2014 Blansko (Okresní běžecká liga Blansko)
02.07.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
02.07.2014 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
05.07.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
12.07.2014 Skalní mlýn (Desítka Moravským krasem, Okresní běžecká liga Blansko)
19.07.2014 Liberec (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
19.07.2014 Nemojany (Nemojanská devítka, Okresní běžecká liga Blansko)
25.07.2014 Svinná u České Třebové (Svinnský kros, ISCAREX pohár mládeže)
26.07.2014 Havlíčkova Borová (Borovská desítka, Chotěbořský běžecký pohár)
30.07.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
Srpen
02.08.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
13.08.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
16.08.2014 Brno (RWE KIDS CUP)
17.08.2014 Černovír u Ústí nad Orlicí (Černovírský kros, ISCAREX pohár mládeže)
20.08.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
23.08.2014 Brno (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
23.08.2014 Česká Třebová (Pekelný kilometr, ISCAREX pohár mládeže)
29.08.2014 Pávov (Běh na Vysoký kámen, Běžec Vysočiny)
29.08.2014 Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
30.08.2014 Vísky (Vísecká desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
30.08.2014 Kuřim (Kuřimská hora, Kuřimská běžecká liga)
30.08.2014 Blansko (Půlmaraton Moravským krasem, Okresní běžecká liga Blansko)
Září
02.09.2014 Raječko (Okresní běžecká liga Blansko)
03.09.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
03.09.2014 Chotěboř (Křišťálový kilometr, Chotěbořský běžecký pohár)
05.09.2014 Kněžice (Běh alejemi, Běžec Vysočiny)
06.09.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.09.2014 Praha-Dolní Počernice (Běh babího léta, Pohár pražských běžeckých nadějí)
06.09.2014 Boží Dar (Běh do vrchu, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
09.09.2014 Skalní mlýn (Okresní běžecká liga Blansko)
10.09.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
13.09.2014 Uničov (Uničovská maratonka, Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje)
13.09.2014 Přerov (Precheza Valachiarun)
13.09.2014 Třebíč (Borovinská 10, Běžec Vysočiny, Znojemský běžecký pohár)
13.09.2014 Abertamy (Abertamský kros, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
14.09.2014 Plzeň (Plzeňský kardioběh, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
14.09.2014 Horní Heřmanice (Heřmanická osmička, ISCAREX pohár mládeže)
14.09.2014 Cvikov (Běh Cvikovem, Okresní běžecká liga Českolipsko)
16.09.2014 Sloup (Okresní běžecká liga Blansko)
16.09.2014 Vimperk-Vodník (5x Sem a tam Vimperkem)
19.09.2014 Jihlava (Jihlavská hodinovka, Běžec Vysočiny)
19.09.2014 Lanškroun (Zemská míle, ISCAREX pohár mládeže)
20.09.2014 Zahrádky (Běh lipovou alejí, Okresní běžecká liga Českolipsko)
20.09.2014 Nová Hradečná (Brádelníček, Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje)
20.09.2014 Praha-Běchovice (Mladé Běchovice, Pohár pražských běžeckých nadějí)
20.09.2014 Praha (RWE KIDS CUP)
20.09.2014 Olomouc (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
20.09.2014 Sloup (Běh Moravským krasem, Okresní běžecká liga Blansko)
20.09.2014 Karlovy Vary (Kros, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
20.09.2014 Králíky (Králický Lískovec, ISCAREX pohár mládeže)
21.09.2014 Benešov (Benešovská desítka)
21.09.2014 Vimperk-Vodník (Běh do vrchu, 5x Sem a tam Vimperkem)
21.09.2014 Chrást u Plzně (Běh chrásteckou strání)
21.09.2014 Vysoké Mýto (Královský běh Kujebinou, ISCAREX pohár mládeže)
23.09.2014 Vimperk-Vodník (5x Sem a tam Vimperkem)
24.09.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
25.09.2014 Ostrava (Ostravský běžecký pohár mládeže)
26.09.2014 Řásná (Přespolní běh, Běžec Vysočiny)
27.09.2014 Česká Třebová (Cross po lyžařských tratích, ISCAREX pohár mládeže)
27.09.2014 Olomouc (Běh s klokanem, Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje)
28.09.2014 Kamenický Šenov (Kritérium kolem Varhan, Okresní běžecká liga Českolipsko)
28.09.2014 Český Brod (Svatováclavský běh)
Říjen
03.10.2014 Jihlava (Cena BV-memoriál Luboše Svobody, Běžec Vysočiny)
04.10.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
04.10.2014 Praha (Česká pojišťovna Mizuno RunTour)
04.10.2014 Babylon (Běh babylonskými lesy, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
04.10.2014 Kunštát (Kunštátská desítka, Okresní běžecká liga Blansko)
04.10.2014 Vsetín (TES Valachiarun)
04.10.2014 Strakonice (Běh okolo Kuřidla)
05.10.2014 Jáchymov (Běh okolo Panorámy, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
05.10.2014 Klášterec nad Orlicí (Běh údolím Orlice, ISCAREX pohár mládeže)
05.10.2014 Šternberk (Běh šternberským parkem, Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje)
07.10.2014 Vimperk-Vodník (5x Sem a tam Vimperkem)
08.10.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
08.10.2014 Točná (Žaludská osma)
09.10.2014 Ostrava-Vítkovice (Ostravský běžecký pohár mládeže)
10.10.2014 Polná (Běh Březinou, Běžec Vysočiny)
11.10.2014 Říčany (Lesní běh)
11.10.2014 Bohutín (Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
11.10.2014 Klatovy (Běh klatovskou Hůrkou, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
11.10.2014 Olomouc (RWE KIDS CUP)
11.10.2014 Nejdek (Kros, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích)
11.10.2014 Doksy (Červený okruh, Okresní běžecká liga Českolipsko)
12.10.2014 Chotěboř (Okolo zámku, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina, Chotěbořský běžecký pohár)
12.10.2014 Rudice (Běh kolem Klostermannovy studánky, Okresní běžecká liga Blansko)
12.10.2014 Prachov (Žabí běh, Běžec Jičínské kotliny)
12.10.2014 Vimperk-Hajná Hora (Lyžařský kros Hajná Hora, 5x Sem a tam Vimperkem)
15.10.2014 Kadaň (Kadaňské kondiční krosy)
16.10.2014 Ostrava (Ostravský běžecký pohár mládeže)
18.10.2014 Bělá nad Radbuzou (Bělská pětka, Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje)
18.10.2014 Jablonné v Podještědí (Běh okolo Lemberka, Okresní běžecká liga Českolipsko)
18.10.2014 Humpolec (Běh pod Orlíkem, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
18.10.2014 Praha-Kunratický les (Podzimní běhání, Pohár pražských běžeckých nadějí)
18.10.2014 Praha-Braník (Podzimní vltavský běh vodáků)
18.10.2014 Hořice (Hořická rokle, Okresní běžecká liga Blansko)
18.10.2014 Okříšky (Okolo Dolňáku, Běžec Vysočiny)
18.10.2014 Čkyně (Podzimní kros čkyňskými poli)
18.10.2014 Pardubice (Velká Pardubická cross-country, ISCAREX pohár mládeže)
18.10.2014 Moravský Krumlov (Krumlovský běh, Znojemský běžecký pohár)
18.10.2014 Kuřim (Kuřimská hodinovka, Kuřimská běžecká liga)
19.10.2014 Letohrad (Přespolní běh lyžařů, ISCAREX pohár mládeže)
19.10.2014 Jesenice u Rakovníka (Cross Jesenický Surovec)
19.10.2014 Klášterec nad Ohří (Běh zámeckým parkem)
19.10.2014 Český Brod (Běh Republiky československé)
24.10.2014 Jihlava (Běh Heulosem-memoriál Jiřího Šmrhy, Běžec Vysočiny)
24.10.2014 Ostrava (Ostravský běžecký pohár mládeže)
25.10.2014 České Budějovice (RWE KIDS CUP)
26.10.2014 Kadaň (Čendův lomcovák na Svaťáku, Zimní běžecký pohár)
28.10.2014 Železnice (Železnický kros, Běžec Jičínské kotliny)
28.10.2014 Horní Blatná (Blatenský vrch, Pohár Karlovarského krajského svazu lyžařů v přespol.bězích-finále)
28.10.2014 Králův Dvůr (Králodvorský čtverec, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
Listopad
01.11.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
01.11.2014 Praha-Smíchov (Běh Mrázovkou - o pohár starosty Sokola I.)
01.11.2014 Praha-Radlice (Běh o koláč panny z Dívčích Hradů)
01.11.2014 Křivoklát (Malá Křivoklátská, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
01.11.2014 Pardubice (Malá Pardubická, ISCAREX pohár mládeže)
01.11.2014 Znojmo (Pohár restaurace Spálený mlýn, Znojemský běžecký pohár)
01.11.2014 Česká Lípa (Krosmaratón, Okresní běžecká liga Českolipsko)
02.11.2014 Praha-Motol (Běh přes Motolské jamky, Pohár pražských běžeckých nadějí)
02.11.2014 Jihlava (Krajské přebory v přespolním běhu, Běžecký pohár mládeže Kraj Vysočina)
02.11.2014 Kuřim (Běh na Babí lom, Kuřimská běžecká liga)
08.11.2014 Hořovice (Podzimní běh Dražovkou, Běžecký pohár mládeže v přespolním běhu)
08.11.2014 Jedovnice (Běh za jedovnickým kaprem, Okresní běžecká liga Blansko)
09.11.2014 Praha (Velká kunratická)
09.11.2014 Kadaň (Běh kolem Bobřáku, Zimní běžecký pohár)
09.11.2014 Žandov (Žandovská desítka, Okresní běžecká liga Českolipsko)
09.11.2014 Cheb (Chebská běžecká zima)
14.11.2014 Čelákovice (dětský Večerní běh městem Čelákovice)
15.11.2014 Praha-Obora Hvězda (Běh 17.listopadu)
16.11.2014 Praha-Ďáblický háj (Vodácký přespolní běh v Ďáblickém háji)
16.11.2014 Kadaň (Cyklostezkou podél Ohře, Zimní běžecký pohár)
17.11.2014 Kralovice (Malá Kralovická)
17.11.2014 Kadaň (Běh 17.listopadu)
17.11.2014 Jehnice (Běh o pohár Jehnic, Brněnský běžecký pohár)
22.11.2014 Praha-Stromovka (Podzimní běh Olympu, Pohár pražských běžeckých nadějí)
22.11.2014 Znojmo (Avanti běh, Znojemský běžecký pohár)
23.11.2014 Kadaň (Rašovická lávka, Zimní běžecký pohár)
23.11.2014 Děčín (Běh na Chlum)
29.11.2014 Kruh (Kružská Kundratická)
30.11.2014 Senohraby (Podzimní běh lyžařů)
30.11.2014 Kadaň (Horský kros na Středním vrchu, Zimní běžecký pohár)
Prosinec
06.12.2014 Praha-Stromovka (Lívancový pohár aneb 2 míle s úsměvem)
06.12.2014 Praha-Dolní Počernice (Předvánoční běh)
06.12.2014 Okrouhlá (Mikulášský běh, Okresní běžecká liga Blansko, Brněnský běžecký pohár)
06.12.2014 Úpice (Mikulášský běh, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
07.12.2014 Brada (Mikulášský běh na Bradech, Běžec Jičínské kotliny)
07.12.2014 Kadaň (Čertovský běh na Úhošť, Zimní běžecký pohár)
13.12.2014 Brno (Vranovský žleb, Brněnský běžecký pohár)
13.12.2014 Němčice (Vánoční běh okolo Zlatého pásku, ISCAREX pohár mládeže)
14.12.2014 Kadaň (Běh kolem kláštera, Zimní běžecký pohár)
14.12.2014 Cheb (Chebská běžecká zima)
20.12.2014 Roztoky u Jilemnice (Vánoční běh do Ameriky)
20.12.2014 Tetčice (Předvánoční kros)
20.12.2014 Perná (Předvánoční běh pod Pálavou, Znojemský běžecký pohár)
21.12.2014 Kadaň (Vánoční běh Brodcemi, Zimní běžecký pohár)
25.12.2014 Znojmo (Vánoční běh Elektrokov Znojmo, Znojemský běžecký pohár)
26.12.2014 Syrovice (Štěpánský běh, Brněnský běžecký pohár)
26.12.2014 Kadaň (Štěpánský běh v městském parku, Zimní běžecký pohár)
26.12.2014 Prachatice (Štěpánský běh)
27.12.2014 Petrovice (Hraběnčino běhání, Okresní běžecká liga Blansko)
28.12.2014 Kadaň (Běh kolem Špičáku, Zimní běžecký pohár)
31.12.2014 Most (Silvestrovský běh)
31.12.2014 Brno-Nový Liskovec (Silvestrovský běh)
31.12.2014 Prostějov (Silvestrovský běh)
31.12.2014 Jistebnice (Silvestrovský běh)
31.12.2014 Lysá nad Labem (Silvestrovský běh)
31.12.2014 Hrádek nad Nisou (Silvestrovský běh)
31.12.2014 Havlovice (Silvestrovský běh Havlovicemi, Zimní běžecká liga O krále Jestřebích hor)
31.12.2014 Třebíč (Silvestrovský běh, Znojemský běžecký pohár)